Návštěvní kniha

Dojmy a zážitky našich hostů z penzionu Chalupa u rybníka. Pokud nám chcete sdělit své, pište na info @ chalupaurybnika.cz

18.8.2010 - Matuškovi

Děkujeme za pěknou dovolenou na Vaší chalupě která je velice pěkná jak z venku, tak zevnitř. Chalupa je perfektně vybavená, nemá tam nic chybu, ryby braly taky. Hlavně bych chtěl poděkovat majitelům za jejich přístup a ochotu, kteří nám pomohli s problémem s autem. Ještě jednou děkuji Matuškovi.7.8-14.8.2010.

14.3.2010 - Martina Posová

Díky za příjemné prostředí ve kterém jsme strávili jarní prázdniny s uživateli IC Horní Poustevna. Po loňské zkušenosti byla trošičku obava , ale ta po příjezdu ihned opadla. Jak přístupem majitelů, ale ten úžas po otevření dveří chaloupky. Týden u rybníka opravdu neměl chybu. Doporučujeme Všem. Martina+ Klára + spol

24.12.2008 - Rodina Novákových

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok! Prožili jsme u vás skvělé Vánoce, za který vám patří náš dík. Určitě se k vám rádi vrátíme, bude-li to možné.

1.8.2008 - Parta z Holešovic

Strávili jsme ve vašem penzionu naší letošní dovolenou, moc se nám u Vás líbilo, Vaše webové stránky nelžou. Přejeme Vám vše dobré a rádi Vás doporučíme.

Copyright © 2009